דפים - סיסמה לכל תלמיד
נווט למעלה
כניסה
 

סיסמה לכל תלמיד - מידע להורה

 העיר נשר זוכה להצטרף למיזם "סיסמה לכל תלמיד" מיסודה של קבוצת "עופר", בסיוע החברה לישראל ובזן. המיזם ייתן מענה לכל אחד מהתלמידים בעיר. כל תלמיד/ מורה/ מנהל, יקבל סיסמה אישית ויוכל להתחבר מכל מקום בו קיים מחשב המחובר לאינטרנט, לתשתית מחשוב טכנולוגית מהמתקדמות בעולם, ולקבל את עולם התוכן האישי שלו, של הכיתה, של ביה"ס בו הוא לומד, של העיר נשר ושל כל משתמשי המיזם באשר הם.

כיום מקושרים למיזם תלמידים ומורים מירוחם, טירת כרמל, דימונה, מגדל העמק, נצרת עלית, עיר כרמל, באר שבע וירושלים. בערים בהן פועל המיזם "סיסמה לכל תלמיד" הוא הפך לחלק בלתי נפרד משגרת היום, הן של התלמידים והן של צוותי ההוראה.

המיזם כולו עובד בתיאום עם משרד החינוך.

מטרתו של המיזם "סיסמה לכל תלמיד" היא ליצור סביבת למידה נוחה, אחידה, נגישה ויעילה לכל תלמיד. המיוחד בטכנולוגיה העומדת מאחורי המיזם הוא ביצירת מרחב חינוכי גמיש בו לכל אחד יש מקום להשפיע, לעצב ולבנות.

ü      המורים יוכלו לבנות אתרי מקצוע עם משימות מתוקשבות, לנהל פורומים בנושאים מגוונים עם התלמידים, לבצע מבחנים או-ליין, לתת עזרה לתלמידים מהבית גם בשעות אחר הצהריים ועוד.

ü      התלמידים יוכלו לבנות אתרי כיתה או אתרים פרטיים של עצמם, לקיים פורומים בנושאים המעניינים אותם, לארגן פעילויות אחה"צ, להכין שיעורים בעזרת חומרי לימוד מתקדמים. ללמוד לעבוד בסביבת האינטרנט בצורה נכונה, להתכתב עם המורים או בינם לבין עצמם בדואר האלקטרוני.

ü      להורים תהיה אפשרות להפנות שאלות למורים במקום לחכות לימי הורים, להיות מעורבים יותר בחיי הילדים, להיות חשופים לתכני הלימוד, להשתתף בפורומים של הורים ועוד.

המיזם "סיסמה לכל תלמיד" מלווה בצוותי הדרכה מקצועיים ביותר: מנחים המכשירים את צוותי ההוראה בעבודה עם מערך המיחשוב בכלל ועם הפורטל בפרט; מדריכים פדגוגיים, שידריכו את המורים בשימוש נכון ויעיל בכלים העומדים לרשותם; ותומך ערב אשר זמין בטלפון משעה 17:00 ועד השעה 22:00  לכל שאלה בנושא הפורטל, לתלמידים ולמורים.