דפים - דבר ראש העיר
נווט למעלה
כניסה

 

דבר ראש העיר

 

 

 

 

 

תלמידים, הורים, מורים, משפחת החינוך היקרה,

 

הקמת פורטל החינוך היישובי "סיסמה לכל תלמיד" מיסודם של קבוצת "עופר", בסיוע החברה לישראל ובזן, מהווה שיא חדש וציון דרך בתהליך הפיתוח התמידי של מערכת החינוך היישובית מזה שני עשורים. ההשקעה רבת השנים בתשתיות, בציוד, בפיתוח שיטות הוראה, בהשבחת ההון האנושי והאקלים הארגוני של מערכת החינוך – היא המונחת בבסיס הישגי תלמידינו, ועל כך גאוותנו.

 

המשימה אותה לקחנו על עצמנו, תלמידינו היקרים אזרחי המחר, להכין אתכם ולהכשירכם לעולם התקשוב של המאה ה- 21, זוכה להעצמה משמעותית עם הבשלתם של מיזמים רחבי היקף:

 

-         שדרוג כל מערך המחשוב במערכת החינוך לרמה של פנטיום 4 והתקנת ראוטרים אלחוטיים לגלישה באינטרנט.

 

-         מיזם "מחשב נישא לכל מורה" במסגרתו הוענקו 88 מחשבים נישאים למורי בתי הספר היסודיים ומנהליהם.

 

-         מיזם "מחשב לכל ילד" שבמהלכו הוענקו כ- 500 מחשבים ותוכנות לילדים תושבי היישוב שיד משפחתם אינה משגת לרכוש מחשב לילדיהם.

 

-         צירוף כל בתי הספר היסודיים בעיר למיזם אופק חדש, המאפשר בין היתר הרחבה משמעותית ואיכותית של הממשק מורה/ תלמיד גם באמצעים המתוקשבים.

 

-         צירוף כל בתי הספר בעיר למיזם "סיסמה לכל תלמיד", המאפשר לכל תלמיד, מורה, מנהל והורה להתחבר, מכל מקום בו קיים מחשב המחובר לאינטרנט, לתשתית מחשוב טכנולוגית מהמתקדמות בעולם, ולקבל את עולם התוכן האישי שלו, של הכיתה, של ביה"ס בו הוא לומד, של העיר נשר ושל כל משתמשי המיזם באשר הם. 

 

פעילות רבת היקף זאת שהנה ביטוי לחזון, לאסטרטגיה של איגום משאבים ושיתוף פעולה בין גורמים רבים, מצעידה את מערכת החינוך – אתכם תלמידים, הורים ומורים – לקדמת הטכנולוגיה והמדע של המאה ה- 21.

 

בטוחני שמרחב האפשרויות הלא מוגבל אותו מזמן פורטל החינוך היישובי ללמידה מרחוק, לפרישת רשתות תקשורת חברתיות וקהילתיות בין מורים, תלמידים והורים, לפעילות בשעת חירום, לתנועה מהירה באוטוסטראדת המידע הגלובלית, ולעיצובה של מערכת החינוך העירונית כארגון מתוקשב – יבוא לידי ביטוי מבורך בהישגים הלימודיים של תלמידינו ובחדוות העשייה, היצירה, והשותפות של הורים ומורים.

 

ברכה ותודה שלוחות ליזמי המיזם ומפעיליו – קבוצת "עופר", החברה לישראל, בזן וחברתGBS  – על מפעל חשוב זה ותרומתו למערכת החינוך בנשר.

 

ולכם, תלמידים, הורים, ומורים יקרים – שימוש פורה ומהנה בפורטל.

 

 

בברכה,
ד ו ד  ע מ ר, 
ראש העיר.

 

 

העתק : יחיאל אדרי - ס/ראש העיר ומחזיק תיק החינוך.