חטיבה ב - פרס חינוך
נווט למעלה
 

kerst2.gifקרית החינוך תיכון מקיף קהילתי נשר (חטיבת ביניים א', חטיבת ביניים ב', חטיבה עליונה)

זכתה בפרס חינוך ארצי.

 

 

 

קרית החינוך בנשר הגישה את מועמדותה בתחילת השנה תחת הכותרת: "חזון הופך למציאות"

החזון שלנו בקרית החינוך מושתת על חמישה מעגלים: אני, קהילה, עם, מדינה ועולם ועליהם מתבססת כל התפיסה החינוכית  מכתה ז' ועד י"ב.

הפרס היוקרתי מוענק לבתי ספר העומדים בקריטריונים של משרד החינוך - על מחויבות מתמדת לחינוך, לקידום תלמידים, להישגים לימודיים גבוהים , לחינוך לערכים ולטיפוח מנהיגות תלמידים בבית הספר ובקהילה .

בשלב הראשון הגיעו נציגי משרד החינוך ממחוז חיפה לבדוק את מועמדותנו מתוך 11 בתי ספר מהמחוז. חברי הועדה המחוזית המליצו שקרית החינוך בנשר תעלה לשלב הארצי בעקבות התרשמותם מההישגיים בבחינות הבגרות והמיצ"ב, מהפעילות הערכית הענפה המתקיימת בבית הספר לחינוך יהודי ציוני, מקידום אקלים חברתי מיטבי המושתת על דיאלוג מתמיד, מהתרומה והתנדבות בקהילה (תעודת בגרות חברתית) וממגוון מנהיגויות התלמידים, מקידום החינוך לאיכות סביבה ומהפעילות בתחום הבטיחות בדרכים  שעליו גם זכינו בפרס במקום הראשון בשנה שעברה.

בשלב השני בחודש מרס 2011 ביקרו בבית הספר חברי הועדה הארצית מירושלים. גם הם כמו עמיתיהם למחוז התרשמו עמוקות מהעשייה החינוכית. במהלך ביקורם  הם שוחחו עם מורים, תלמידים והורים והוצגה בפניהם העשייה החינוכית המיוחדת בקרית החינוך.

הפרס הוענק לקרית החינוך ע"י כבוד נשיא המדינה , מר שמעון פרס, ושר החינוך, מר גדעון סער בטקס חגיגי בבית הנשיא.